O nás

Príbeh spoločnosti AKUSON začína jej založením, v roku 2013. Naša súčasná podoba sa však pomaličky buduje až o niekoľko rokov neskôr a to vplyvom výrazných personálnych zmien vo vnútri podniku.

Prečo to robíme?

Pretože aktívne bojovať proti hluku a pomáhať ľuďom vytvárať zdravé akustické prostredie, v ktorom sa cítia dobre, je naším poslaním. Pretože sme zanietení pre vzdelávanie a progres, preto práca, ktorú robíme teraz, je lepšia než práca, ktorú sme robili pred pol rokom a práca, ktorú budeme robiť v budúcnosti, bude lepšia ako tá, ktorú robíme dnes.

Ako to robíme?

Vždy radi spolupracujeme s klientmi, ktorí veria v naše hodnoty a s ktorými môžeme bok po boku dosahovať spoločné ciele v podobe vytvárania zdravšieho prostredia pre život ľudí. Nemáme záujem sedieť na opačnej strane stola. Pri jednaniach si ceníme slušný prístup a zodpovednosť.

Čo robíme?

Venujeme sa problematike akustiky a merania hluku. Zabezpečujeme všetky druhy merania v pracovnom a životnom prostredí vrátane merania vzduchovej nepriezvučnosti. Vypracovávame hlukové štúdie pre všetky stupne projektovej dokumentácie a navrhujeme čo najefektívnejšie technické opatrenia. V prípade stáleho dohľadu vieme zabezpečiť kontinuálny monitoring hluku.

Viac v sekcii služby.

Naše hodnoty

+ ochrana pracovného a životného prostredia
+ neustále vzdelávanie
+ efektívne riešenia
+ úprimnosť a korektnosť

Svojou činnosťou chceme trvalo prispievať k ochrane pracovného a životného prostredia a na tejto ceste sa konštantne učiť a rásť. Našou víziou je riešiť každý problém efektívne a udržiavať si také vzťahy s klientmi, odberateľmi, odbornou verejnosťou, ale i celou spoločnosťou, ktoré sú založené na báze úprimnosti a korektnosti.

Osvedčenia

AKUSON je akreditované skúšobné laboratórium, ktorému udelila Slovenská národná akreditačná služba osvedčenie o akreditácii. Merania sú vykonávané odborne spôsobilými osobami – držiteľmi osvedčenia o odbornej spôsobilosti na meranie hluku, ktoré vydal Úrad verejného zdravotníctva SR.

Príslušné osvedčenia a certifikáty nájdete tu.

Toto sme my

Spoznajte tím šikovných mladých ľudí, ktorí stoja za firmou AKUSON

Vojtěch Ondrejka

Vojtěch Ondrejka

AKUSTIK

K akustike som prvýkrát pričuchol pri doktorandskom štúdiu, kde bola súčasťou môjho výskumu. Veľmi ma tento odbor chytil za srdce, preto ma moja cesta zaviedla až do firmy AKUSON, kde mňa a moju odbornú asistentku (pudlicu Molly) prijali s otvorenou náručou. Vo voľnom čase sa rád venujem priateľke, turistike, hudbe a vzdelávaniu.

Vojtěch Ondrejka

Martina Rimská

MANAŽÉR KVALITY

Firmu AKUSON som videla vyrastať prakticky od začiatku a popri jej raste som mala možnosť sa sama vypracovať. Ako nehanebný puntičkár riadim kvalitu procesov a výstupov, koordinujem marketing a starám sa o firemnú pohodu. Ohromne ma baví tiež vzdelávať. Mimo pracovných hodín ma môžete stretnúť pri dobrej knihe, na turistike, joge alebo v záhradke.

Vojtěch Ondrejka

Radovan Rimský

AKUSTIK, CEO

Žijeme vo zvukosfére, ktorá ovplyvňuje náš všedný život. Zvuk má mnoho podôb, preto ma jeho svet tak fascinuje. Hluk je v súčasnosti mimoriadne významným problémom, ktorému treba čeliť. Preto sa venujem jeho hodnoteniu vo forme meraní, predikcie a znižovania hlučnosti. V osobnom živote mi dobíjajú baterky koncerty, knihy, hra na hudobné nástroje a šport.

Vojtěch Ondrejka

Ty?

ZAUJÍMAVÁ POZÍCIA

Šikovných ľudí sa všade veľa zmestí! Radi v našom tíme uvítame čerstvú posilu. Máš záujem? Svoje CV alebo odkaz na LinkedIn nám pošli na e-mailovú adresu akuson@akuson.sk :)

Máte otázky? Kontaktujte nás a my vám radi pomôžeme.
Kontaktovať